28.5 Neděle práce s dechem na zahradě, oheň a opékání, raw občerstvení

Datum konání

28. 5. 2023    
17:00 - 20:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Zahrada Lobkovice u Labe
Lobkovice, Lobkovice

Kategorie

Zvu Vás na zážitkový workshop se spojením dechu a ohně konaný v domácím prostředí zahrady u řeky Labe. Budou i veganské buřty :). Odložte starosti všedních dní, nadechněte se a s výdechem se uvolněte. Dech nás povede k znovuzrození a energetické očistě. Uvolníte napětí a stres, propustíte nepotřebné myšlenky. Dovolte si být tím, kým jste. Zážitkový workshop se spojením dechu a kakaa.

Co nás čeká v úvodu?

Zapracujeme na zdravém způsobu dýchání 24/7.

 • Změříme Bolt skóre
 • Cvičení pro denní praxi
 • Lepení üst na noc
 • Oxid dusnatý a oxid uhličitý
 • Otázky a dotazy

Důležité informace:

Workshop se koná: Zahrada v Lobkovicích u Labe, přesné místo pošlu po registraci
Termín konání: neděle 28. 5. 2023, 17:00 – 20.00
Cena workshopu: 1000 Kč

V ceně je zahrnuto úžasné občerstvení raw food.

Ve zkratce, jak bude sezení probíhat?

 • Úvodní kruh věnovaný zdravému dýchání
 • Povíme si podrobněji o tom, co Vás čeká, o technice, o průběhu, o bezpečnosti a bezpečném prostoru
 • Připravíme si záměr
 • Řekneme si něco o Dechu jako takovém
 • Propojení s živly, zvučení, bubínky, zpěv
 • Projdeme samotnou terapií vědomého spojeného dechu
 • Uzemníme a integrujeme, občerstvíme

Pro koho je workshop?

Pro všechny ženy, muže, páry kteří chtějí poznat sílu dechu, relaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžete také přivést své rodinné příslušníky. Dech krásně spojuje a léčí rodinné vztahy. Nezáleží na tom, zda jste pokročilí v oblasti meditací a osobního rozvoje nebo je to Vaše první zkušenost. Nezáleží ani na tom, zda chcete přijít jen tak pro zkušenost nebo máte něco konkrétního, na čem chcete pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.

Buď tím, kým jsi!

Jaké prožitky budou na programu? Především budeme dýchat! Víme, dýcháte normálně každý den… Tady Vás ale zavedeme hlouběji skrze terapeutický vědomý dech, ve  kterém se dějí přímo zázraky. Je to dech, který jde opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.

Terapeutický dech působí na všech úrovních – fyzické, emoční, mentální i duchovní. Podporuje odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Plným a vědomým dechem můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění, nadherné propojení se vším a konečně zažít lásku bez podmínek.

Odlož starosti všedních dní, nadechni se a s výdechem se uvolni do opravdovosti. Dovol si být tím, kým jsi. Dovol si vyjádřit sebe naplno. Jde to i beze slov, pouhou změnou energie, společným nádechem, nebo pohledem do očí.

Terapeutický dech je individuální cestou do nitra své vlastní duše a svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná a přesto je tam společná energie a hluboké propojení.

Kdo Vás bude provázet?

Jan Žalud

Je průvodcem terapeutického dechu školy Breathing Space. Založil projekt Terapie Dechem. Zaměřuje se na individuální a skupinová sezení, dechovou terapii a praxi zdravého způsobu dýchání. Při workshopech rád zapojuje rituál s kakaem, šamanské bubny a další hudební nástroje, které podporují cestu.

Kdy workshop není vhodný? 

 • Breathwork je bezpečnou technikou, ale jsou zde situace, kdy je nutné zvážit účast, případně upravit techniku dechu. Pokud se vás týká některá z níže uvedených kontraindikací, je doporučená konzultace s facilitátorem před absolvováním Breathwork. Není vhodné dýchat ústy, ale pouze nosem a v pomalejším tempu.
 • Kontraindikace, při kterých je třeba zvážit účast a upravit techniku: těhotenství (především první trimestr), oční vada či onemocnění (např. odchlípnutá sítnice, poškození zraku či očního nervu), vysoký či nízký krevní tlak není-li stabilizováno léky, kardiovaskulární onemocnění, srdeční infarkt či mrtvice v posledních letech, aneurysma břišní či hrudní aorty, nekontrolované onemocnění štítné žlázy, neléčené astma, bipolární porucha, schizofrenie či jiné psychiatrické onemocnění, v případě hospitalizace z důvodů psychiatrického onemocnění v posledních letech, pokud používáte léky na ředění krve, v případě posttraumatického syndromu, nedávný chirurgický zákrok či zranění, osteoporóza.

Rezervace

Rezervace uzavřeny.