16.10 Kurz zdravého dechu nejen pro sportovce – Oxygen Advantage™

Datum konání

16. 10. 2023    
19:00 - 20:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Online (odkaz bude poslán emailem s potvrzením rezervace)

Kategorie

Pojďte se se mnou naučit zdravě dýchat – aby vám bylo lépe. Pro lepší zdraví a volný čas na horách, kole, při běhu atd.. Posilte imunitu a omezte podzimní virózy. Zlepšete svojí dechovou kondici. Zlepšete svůj sportovní výkon. 5x online trénink, 5 týdnů praxe, nahrávky, podklady a popisy technik a cvičení.

Nezáleží na tom, zda-li sportujete nebo byste jen rádi začali dýchat zdravě. Kurz je určen pro každého, kdo si přeje zlepšit velmi efektivně, udržitelně a zdravou cestou své zdraví. Předejít podzimním rýmyčkám a virózám nebo zlepšit kapacitu svého respiračního systému omezenou právě po Covidu nebo častých respiračních obtížích.

Zlepšení fyzického výkonu: Metodika Oxygen Advantage™ se zakládá na vědeckých principech, které vám pomohou zvýšit hladinu kyslíku v těle a optimalizovat váš dech pro větší vytrvalost, rychlost a sílu.

Zlepšení spánku: Správná dýchací technika má pozitivní vliv na kvalitu spánku. S Oxygen Advantage™ můžete dosáhnout klidnějších nocí a energičtějších dní.

Podpora celkového zdraví: Správné dýchání má pozitivní vliv na imunitní systém, trávení a mnoho dalších funkcí těla. Oxygen Advantage™ vám pomůže dosáhnout celkového zlepšení zdraví.

Znáte to také?

 • Vstanete někdy ráno a jste unavení?
 • Dochází vám přes den energie?
 • Rychle se zadýcháte třeba při cestě do schodů? Cítíte, že máte velmi slabou kondici respiračního systému?
 • Máte časté virózy? Alergii? Astma?
 • Spíte s otevřenou pusou nebo vás trápí chrápání?
 • Sportujete a hledáte cesty, jak můžete vylepšit váš trénink a výkon?

Co se na kurzu naučím?

Naučíte se zdravě dýchat

Dech je základ života, zdraví a psychické pohody. Bohužel většina z nás neměla štěstí a nikdo nás nenaučil dýchat správně. Díky kurzu začnete lépe okysličovat tkáně, orgány, svaly a mozek. A to vše velmi jednoduše a měřitelně již během kurzu.

Představte si:

 • že se ráno vzbudíte a budete se cítit nabití energií.
 • že budete mít dost energie na vše, co přes den děláte.
 • že půjdete do kopce nebo do schodů a zvládnete to v pohodě.
 • že omezíte na minimum až na nulu běžné virózy a rýmy.
 • že omezíte astma nebo alergii.
 • že spíte bez chrápání a pocitu žízně.
 • že díky jednoduchým cvičením zlepšíte aerobní kapacitu.
 • že můžete jednoduše simulovat vysokohorský trénink i ve městě.
 • že potlačíte chuť k jídlu a zhubnete přebytečná kila

Důležité informace: 5x on-line trénink

Workshop se koná: on-line
Termín konání: pondělí 16.10, 23.10, 30.10.,6.11 a 13.11 2023, 19:00 – 20.00
Cena kurzu: 3850 Kč

🎓 Škola zdravého dechu vám poskytne:

📖 Odborné Vedení a studijní materiály: výuku vede zkušený certifikovaný instruktor, který vám pomůže pochopit a správně aplikovat techniky Oxygen Advantage™. K dispozici pro vlastní praxi a studium během i po ukončení kurzu obdržíte: nahrávky lekcí, tréninkové protokoly. naučíte se samostatně testovat.

🧘 Interaktivní hodiny: Naučení správné dýchací techniky je snadné a zábavné díky interaktivním hodinám plným praktických cvičení.

🤝 Podpora skupiny: Připojte se ke komunitě lidí, kteří také usilují o zdravý dech a výkon. Společně se budeme podporovat na cestě k lepšímu dýchání.

Nenechte si ujít tuto šanci na zlepšení svého života prostřednictvím lepšího dýchání. Zaregistrujte se do kurzu a objevte tajemství Oxygen Advantage™ pro zdravý dech a maximální výkon!

Kontaktujte mě dnes a začněte dýchat s plným vědomím o svém zdraví a potenciálu! 💨🌟

Veškeré podklady z kurzu vám zůstanou a budete se k nim moct kdykoliv vracet!

Zajímá vás také odpověď na otázku:

 • Co je to zdravý dech?
 • Je to yogínský dech?
 • Je to usilovné dýchání s cílem „co nejvíce okysličit tělo“?
 • Jsou to hluboké nádechy a výdechy?

Tak jednoduchá otázka a v dnešní době tak časté téma. A přece se ta správná odpověď hledá velmi těžko. V kurzu dostanete ty správné odpovědi :).

Co je metodika Oxygen Advantage™?

Jednoduché, vědecky potvrzené dechové techniky pro zlepšení zdraví a kondice. https://oxygenadvantage.com

Světově uznávaný autor a dechový specialista Patrick McKeown se od mladého věku potýkal s astmatem a spoléhal se na řadu léků i inhalátorů, dokud ve 26 letech neobjevil metodu Buteyko, která mu pomohla zbavit se příznaků. Díky hlubšímu studiu této metody a své dlouholeté praxi napsal založil celosvětově největší školu dechu OXYGEN ADVANTAGE.

OA™ je série jedinečných dechových cvičení pro optimální zdraví a sportovní výkon. Cvičení se zaměřují na dva pilíře: funkční dýchání a simulaci výškového tréninku. Studujte vlastním tempem, online nebo s osobní podporou.

Dechové techniky OA™ pomohly milionům lidí na celém světě, od pacientů s astmatem až po olympioniky.

PROTOŽE VÁŠ PLNÝ POTENCIÁL JE JEN JEDEN DECH DALEKO.

Teorie, praxe a měřitelnost

 • Metodika umožňuje efektivně kombinovat teorii a praxi s měřením a ověřováním výsledků
 • Techniky a postupy jsou vědecky ověřeny a podloženy výkony mnoha sportovců z různých sportů

Pro koho je kurz?

Workshop je vhodný pro každého od 18ti let. Pokud s účastí z jakýchkoliv důvodů váháte, můžete mě kontaktovat pro konzultaci.

Kdo Vás bude provázet?

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, mentor Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Vedení tréninků Honzu nesmírně baví. Sám si prošel těžkým obdobím a dech byl tím hlavním, co mu pomohlo. Honzu fascinuje fakt, že i když se po většinu života pohyboval ve vrcholovém sportu, nikdy se nesetkal s tím, že by ho někdo učil správně dýchat. Naopak viděl okolo sebe u sportovců časté zdravotní komplikace jako astma, alergie a časté virózy. Nyní je jasné, že velká část je způsobená špatným způsobem dýchání. Proto se nyní velmi rád dělí o zkušenosti a poznatky se svými klienty.

Kdy workshop není vhodný? 

 • Dechová cvičení OA™ jsou velmi bezpečná. Dokonce jsou v celé řadě případů velmi vhodná i pro rekonvalescenci. Pokud si nejste jisti, doporučuji konzultaci s lektorem před absolvováním kurzu.
 • Kontraindikace, při které nedoporučuji účast: těhotenství.

Rezervace

Rezervace uzavřeny.