o mně


Motto:

Nech dech měnit svůj život, když měníš svůj dech, měníš sebe, svůj život, svět

Jan Žalud - průvodce dechem

Jmenuji se Jan a jsem Váš průvodce dechem…

Při terapiích kladu důraz na vytvoření bezpečného prostoru, kde jsou vítané veškeré emoce a další projevy. Ať už jste ve svém životě kdekoliv, skrz dech můžete dosáhnout svého plného potenciálu ve vlastní originální cestě. Při terapiích kombinuji praktická cvičení s teorií. Funkční dech s terapeutickým dechem. Cesta dechu není cesta následování svého guru. Je to cesta k sobě. Aktivace Vašeho vnitřního potenciálu.

Mgr. Jan Žalud
Terapie Dechem | Průvodce dechem, funkční dech
Certifikovaný Facilitátor mezinárodní Breathwork školy Breathing Space a Certifikovaný Instruktor Oxygen Advantage | Buteyko Clinic International

SOCIÁLNÍ SÍTĚ:
příběh aneb cesta s dechem

„Nech dech měnit svůj život. Když měníš svůj dech, měníš sebe, svůj život i svět.“

Cesta s dechem - ilustrační obrázek

Již po několika měsících denních cvičení jsem začal najednou zjišťovat, jak se mění můj dech, aktivuje celý respirační systém, nos. Již tenkrát jsem poprvé při běhu pocítil nepopsatelný pocit nesmírné radosti z dechu. Pocit, který jsem dosud nezažil. Z toho, jak krásně mnou dech prochází. Byl to pocit asi těžko popsatelný, který mě velmi překvapil. Prakticky celý život jsem sportoval, ale nikdy při sportu toto necítil. Až nyní na „stará“ kolena. Cítil jsem, že aniž bych o to vědomě usiloval, tak mě každodenní dechová cvičení mění.


Nádech, výdech

Co říkají lidé o své zkušenosti?

Velmi si vážím každé zpětné vazby. Děkuji za důvěru všem lidem, které jsem mohl provést a vytvořit prostor pro jejich cestu.