7.10 Nadechni se do života, celodenní workshop s breathwork pro obnovení energie a harmonie v životě.

Datum konání

7. 10. 2023    
10:00 - 18:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Centrum Loreto
Centrum Loreto, Štorchova 1555/5, Praha 8

Kategorie

NADECHNI SE DO ŽIVOTA
Celodenní workshop s breathwork pro obnovení energie a harmonie v životě.
Sobota 7.10. 2023, 10.00-18.00


Zažij dvojité breathwork dýchání, energetickou aktivaci a cestu k sobě v radosti a lehkosti!


Připoj se k našemu celodennímu workshopu „Nadechni se do života“, který je určen všem, kteří touží po obnovení energie, harmonie a vnitřního klidu. Během workshopu prožiješ celkem dvakrát hlubokou dechovou cestu, díky které se naplno nadechneš právě do svého života.
Toto setkání je otevřené jednotlivcům, ale srdečně vítáme také páry, kteří chtějí společně prozkoumat sílu dechu a prožít jedinečný zážitek s vědomým terapeutickým dechem.
Skrze dech, jemnou a přitom velmi silnou techniku vědomého dýchání, se dostaneš do stavu rozšířeného vědomí. Změněné stavy vědomí umožňují vidět svět i sebe v daleko hlubších souvislostech. Dovolují nám nahlédnout na život jinak. Do těchto stavů se dostaneme skrze vlastní dech. Je to bezpečný a jemný proces, který si řídíš Ty sám/sama.


Co Tě čeká?

Především budeme dýchat! Víme, dýcháš normálně každý den… Tady Tě ale zavedeme hlouběji skrze breathwork – terapeutický vědomý dech, ve  kterém se dějí přímo zázraky. Je to dech, který jde opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.

Dýchání je základem života a prostřednictvím správných dechových technik se můžeš připojit k hlubokému zdroji energie. Během dne se budeš ladit na přítomný okamžik, na prožívání toho, co je uvnitř, uvolníš veškerý stres, napětí a obnovíš svůj vnitřní klid.

Odlož starosti všedních dní, nadechni se, a s výdechem se uvolni do opravdovosti. Dovol si být tím, kým jsi. Dovol si vyjádřit sebe naplno. Jde to i beze slov, pouhou změnou energie, společným nádechem. Záměrem tohoto setkání je obnovení energie, vyrovnanost, klid a lehkost, kterou můžeme přinést do života.


Tento workshop je pro Tebe, pokud: 

 • potřebuješ obnovit rovnováhu,
 • chceš skutečně cítit vnitřní klid,
 • toužíš prohloubit vztah k sobě i k ostatním,
 • chceš otevřít nový prostor ve svém životě,
 • Ti chybí podpora, ukotvení a důvěra v sebe,
 • se chceš jednoduše zastavit a nadechnout!

Breathwork – vědomý terapeutický dech

Zavedeme Vás hlouběji skrze breathwrok, vědomý terapeutický dech, ve kterém se dějí přímo zázraky. Je to dech, který jde opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.

Breathwork je skutečně cestou k sobě, cestou k vlastní duši. Skrze dech se dostáváme do prostoru, kde se můžeme naplno otevřít životu. Terapeutický rozsah breathwork je velmi široký. Skrz práci s dechem se dostáváme do rozšířených stavů vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje. Jsme schopni uvolnit potlačené emoce, nezpracované trauma, ale i bolest fyzického těla, prodýchat se do absolutního uvolnění, napojení se na sebe, své srdce i Universum.

Breathwork působí na všech úrovních – fyzické, emoční, mentální i duchovní. Podporuje odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Plným a vědomým dechem můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění, nadherné propojení se vším, konečně vnímat sebe, svoji podstatu a své poslání.

Terapeutický dech je individuální cestou do nitra své vlastní duše a do svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná a přesto je tam společná energie a hluboké propojení.


Tento workshop Tě podpoří v:

 • prožívání radosti a hravosti v životě
 • důvěře a respektu k sobě
 • zlepšení komunikace a porozumění ve vztazích
 • (od)pouštění minulosti, toho, co Ti neslouží
 • zlepšení emocionálního a fyzického zdraví
 • posílení intuice a sebeuvědomění
 • zvýšení energie a vitality
 • podpoře kreativity a inspirace
 • uvolnění bloků ve fyzickém i energetickém těle

 


Pro koho je tento workshop?

Pro všechny ženy, muže, páry…pro všechny, kteří chtějí poznat sílu dechu, zrelaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžeš také přivést své rodinné příslušníky či přátele. Dech krásně spojuje a léčí jakékoliv vztahy. Nezáleží na tom, zda jsi pokročilý/á v oblasti meditací a osobního rozvoje, nebo je to Tvá první zkušenost. Nezáleží ani na tom, zda chceš přijít jen tak pro zkušenost, nebo máš konkrétní téma, na kterém chceš pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu, a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.


Kdo Tě provede?

Jsme Honza a Ester, dva facilitátoři terapeutického dechu. Potkali jsme se před pár lety a spojila nás láska k dechu. Oba jsme prošli výcvikem u breathwork školy Breathing Space. Baví nás práce s dechem, transformace, které zažíváme u našich klientů, a společné vedení breathwork cest.


Ester Kozlovská

Zakladatelka projektu Breathwork meditace, certifikovaná facilitátorka, lektorka breathwork a mezinárodní ředitelka ve škole Breathing Space.

V roce 2019 založila projekt Breathwork meditace a vášnivě sdílí, jak kouzlit s vlastním dechem. Jejím domovem jsou už pár let Britské ostrovy, ale do Čech se pravidelně vrací právě s Breathwork meditacemi. Působí jako lektorka v mezinárodní škole Breathing Space, kde získala vlastní certifikaci. V České republice vede jediný Breathwork facilitátorský výcvik. Předávat breathwork považuje za své poslání.

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

 

 

 


Praktické informace

Termín konání: sobota 7. 10. 2023, 10.00 – 18.00

Místo: centrum Loreto, Štorchova 1555/5, Praha 8-Libeň – sál Smysly

Cena retreatu: 2500 Kč za osobu. V ceně je zahrnuta účast na workshopu, lehké občerstvení před začátkem a v průběhu dne, voda, čaj, káva, oběd.

Přijď, a připrav se na nezapomenutelný zážitek pro Tvé tělo, mysl i duši.

Rezervace

Rezervace uzavřeny.