21.-24.9 Retreat soulad v životě – Najdi svoji vizi

Datum konání

21. 9. 2023 - 23. 9. 2023    
18:00 - 14:00

Kategorie

RETREAT SOULAD V ŽIVOTĚ
„NAJDI SVOJI VIZI“
HLUBOKÝ A POSILUJÍCÍ POBYT V PŘÍRODĚ S BREATHWORK
21.- 24. 9. 2023
Buchov


Přihlášení na akci je z technických důvodů sloučeno na stránku Ester Kozlovské – Breathworkmeditace zde..


 • Zveme Vás na retreat plný dobrodružství, dechu a propojení s přírodou.
 • Hlavním nástrojem pro transformaci bude dech – breathwork ve vzájemném propojení s přírodou a přítomným okamžikem.
 • Retreat se koná v malé osadě Buchov. Ta se nachází v romantické středočeské krajině na dohled od bájné hory Blaník. Místo je obklopené poli, lesy a loukami.
 • Společně se odpojíme od běžného života a vydáme se na cestu zpět k sobě a ke svým vizím. Skrze prožitky nahlédnete do sebe samých a vrátíte se ke svým snům a vizím. Vstoupíte do své opravdovosti a právě tohle si pak odnesete do života. A možná zjistíte, na co jste v životě úplně zapomněli.

Co Vás čeká?
Příroda, dobrodružství, zastavení se, propojení, cesta k sobě, nadechnutí a zážitky a prožitky, které jsou za hranicí toho,
co si běžně dovolujeme prožívat…


Co pro Vás znamená žít v souladu?
Děláte to, co Vás baví?
Žijete skutečně naplno?
Plníte si své sny?
Umíte vypnout, zastavit se?
Pro co vlastně žijete?
Žijete svůj ideální den či týden?

Je načase začít žít život v souladu
a vrátit se ke své vizi…


Slovo SOUL znamená v překladu duše. SOULAD vnímáme jako spojení se sebou, s duší, s tělem, s přírodou… Skrze taková spojení můžeme měnit sami sebe, i svět, jehož jsme součástí…
Možná teď namítnete, že svoji vizi nemáte, že jste ji zatím nenašli. Právě proto je podtitulem tohoto retreatu NAJDI SVOJI VIZI. Možná ji dávno máte, možná jste ji zapomněli, možná je načase  zrevidovat, zda s Vámi Vaše vize stále ladí…

Co na retreatu prožijete?

Na našem retreatu se společně vypneme a odpojíme se od našich běžných životů, abychom se mohli vrátit ke svým vizím a uvědomit si, co je opravdu důležité. Všechny tyto přínosy prožijeme v naprosté pohodě a klidu, beze spěchu.
Pojďme….
 • se odpojit od našich běžných životů
 • zažít dobrodruřství
 • si uvědomit, co je opravdu důležité
 • vrátit se ke svým vizím

a především tohle všechno prožijeme
v naprosté pohodě, klidu, beze spěchu…

Máme pro Vás připravený transformační dech breathwork, spojení s přírodou, oheň, šamanské bubny, ceremoniální kakao a mnohé další. Program zahrnuje pohyb i relaxaci, abychom si užili akci, ale také si uchovávali pohodovou atmosféru.
A teď Vám povíme tajemství skvělých retreatů… Finální program vzniká až pár dní před akcí. Proč tomu tak je? Protože během pár měsíců se měníme my, a měníte se i Vy. Přesný program a aktivity Vám tedy nedáme vědět s velkým předstihem. Můžete se nechat překvapit. Ale možná Vám dáme nějaké indicie předem, ať se můžete připravit i na něco akčnějšího :).
Přejeme si, aby to byl pohodový víkend, jako kdyby se sešla parta starých přátel, kteří se chtějí bavit a užít si skvělý čas. Vítáme opravdové pohodáře, i ty, jež pohodu chtějí vnést do svého života. A nejen to. Do našich životů budeme vnášet radost, lehkost a nové nebo zapomenuté vize.

Pro koho je retreat?

Pro všechny, kteří…
 • se chtějí zastavit
  Pro všechny, kteří už nechtějí jednu z dalších přehlcujících seberozvojových akcí. Vytvoříme prostor, abyste zažívali a prožívali, a půjdeme do všeho s Vámi naplno, ale také si přejeme, abyste měli čas pro integraci a čas pro sebe. Nebude to o tom stihnout toho co nejvíc. Právě naopak, méně je více…
 • vnímají touhu propojit se s přírodou
  Jak často si dovolíte stát bosýma nohama v trávě? Jak často jste v přírodě jen tak? Bez cílů dosáhnout vrcholu, nebo nachodit kilometry? Co když můžete být v přírodě jen tak? Prostě ji vnímat a poslouchat?
 • ztratili svoji vizi
  A možná o tom ani neví. Možná v tom koloběhu života jedou setrvačností, ale někde uvnitř cítí, že o tom život není…. Kolik prostoru máme k tomu, abychom se vraceli ke svým vizím? Žijeme vlastně své vize?
 • chtějí lépe poznat sebe
  Když vykročíme z komfortní zóny, když opustíme své sociální bubliny, otevírá se nádherná možnost jít hlouběji do sebe, objevovat v sobě to, co jsme předtím neviděli.
a také pro…
 • ženy a muže
  Ženských a mužských kruhů je dost. My rádi spojujeme obě polarity, mužský i ženský princip. Budeme mít společné aktivity, ale také bude možnost ráno vyběhnout do přírody, jít se otužovat, zacvičit si jógu, nebo prostě a jednoduše odpočívat.
 • páry
  Zažívat takové akce ve dvou je super. Takže jestli se Váš partner/ Vaše partnerka chtějí přidat, tak jsou rozhodně vítáni. Nemusíte ale nutit své partnery, aby přijeli. Množstevní slevu neděláme 😀 a transformaci můžete zažít i bez drahé polovičky.
 • single bytosti
  A pokud jste single a bojíte se, že nikoho nebudete znát, tak se nebojte. Vykročit do nekomfortu a změnit sociální bublinu přináší spoustu aha momentů, nová přátelství a super zážitky.

Co je breathwork?

Během retreatu prožijete několik breathwork cest. Zavedeme Vás hlouběji skrze terapeutický vědomý dech, ve kterém se dějí přímo zázraky. Je to dech, který jde opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.
Breathwork je skutečně cestou k sobě, cestou k vlastní duši. Skrze dech se dostáváme do prostoru, kde se můžeme naplno otevřít životu. Terapeutický rozsah breathwork je velmi široký. Skrz práci s dechem se dostáváme do rozšířených stavů vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje. Jsme schopni uvolnit potlačené emoce, nezpracované trauma, ale i bolest fyzického těla, prodýchat se do absolutního uvolnění, napojení se na sebe, své srdce i Universum.
Breathwork působí na všech úrovních – fyzické, emoční, mentální i duchovní. Podporuje odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Plným a vědomým dechem můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění, nadherné propojení se vším, konečně vnímat sebe, svoji podstatu a své poslání.
Terapeutický dech je individuální cestou do nitra své vlastní duše a do svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná a přesto je tam společná energie a hluboké propojení.

Bude to ezo?

Slibujeme, že nebude. Jít do hloubky neznamená, že budeme sedět na meditačním polštáři a zpívat mantry (nic proti mantrám, ty si ale necháme na jindy). Naším záměrem je provést Vás na cestě k sobě tak, abyste se u toho cítili komfortně. Nemusíte se bát těžkých emocí. Naším záměrem je provést Vás v lehkosti a radosti, a tyhle energie pak přenést i do Vašeho života.
Muže určitě potěšíme tím, že nebudou muset tančit. A ženy jistě ocení, že se nemusí o nic starat a mohou být samy sebou.

Kdo jsme?

Jsme Honza a Ester, dva facilitátoři terapeutického dechu. Potkali jsme se před pár lety a spojila nás láska k dechu. Oba jsme prošli výcvikem u breathwork školy Breathing Space. Baví nás práce s dechem, transformace, které zažíváme u našich klientů a společné vedení breathwork cest.

 

Ester Kozlovská
Zakladatelka projektu Breathwork meditace, certifikovaná facilitátorka a lektorka breathwork v Breathing Space.
V roce 2019 založila projekt Breathwork meditace a vášnivě sdílí, jak kouzlit s vlastním dechem. Jejím domovem jsou už pár let Britské ostrovy, ale do Čech se pravidelně vrací právě s Breathwork meditacemi. Působí jako lektorka v mezinárodní škole Breathing Space, kde získala vlastní certifikaci. V České republice vede jediný Breathwork facilitátorský výcvik. Předávat breathwork považujie za své poslání.
Jan Žalud
Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.
Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Praktické informace

Termín konání: čtvrtek 21. 9. od 18:00 až neděle 24. 9. 2023, 14:00
Místo: centrum Buchov, Buchov 2, střední Čechy, kousek od D1
Cena retreatu: 9 888 Kč za osobu. Záloha ve výši 50 % je splatná při rezervaci místa. Doplatek je splatný 2 týdny před začátkem retreatu. V ceně je zahrnuta účast na retreatu se všemi aktivitami, ubytování a strava.
Ubytování: v chalupách centra Buchov jsou plně vybavené a pohodlné apartmány. K dispozici bude také zahrada, venkovní zastřešená čajovna a přilehlé louky.