13-15.8 Letní kurz dechu v Sušice

Datum konání

13. 8. 2023    
Celý den

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Sušice - Hotel Gabreta
Americké Armády 73, Sušice

Ahoj přátelé!

Rád bych vás pozval na úžasný kurz dechu, který se bude konat tři dny v nádherné přírodě. Zažijte nezapomenutelný zážitek, který vám pomůže objevit sílu dechu a propojení s přírodou.

Co můžete očekávat?
Intenzivní lekce dechu: Naučíte se techniky a cvičení, které vám pomohou zlepšit váš dech, zvýšit energii a snížit stres. Bude to skvělá příležitost prozkoumat moc dechu a jeho vliv na váš životní styl.
Aktivity ve sportovním duchu: Bude připraven široký výběr sportovních aktivit, jako je turistika, horské kolo, otužování a další. Bez ohledu na vaše preference si každý přide na své.

Přírodní prostředí: Událost se koná v malebném prostředí městečka Sušice tzv. brány Šumavy obklopeném přírodou. Budeme mít možnost prozkoumat krásu okolního krajiny a načerpat energii z jejího klidu a harmonie.

Datum: 8-10 července
Místo: Sušice a okolní příroda a sportoviště
Cena: 6150,- Zahrnuje plnou penzi, ubytování. Vstupy na sportoviště. Nezahrnuje zajištění kol atd.

Připojte se a prožijte třídenní dobrodružství, které spojuje dech, přírodu a sport! Využijte letní příležitost k odpočinku od každodenního shonu a současně možnost zažít něco nového.

Rád vám poskytnu další informace a odpovím na vaše dotazy.

Pozvěte také své přátele, kteří by mohli být nadšeni tímto jedinečným zážitkem. Věřím, že společně vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky.

Těším se na setkání s vámi!

Rezervace

Rezervace uzavřeny.