Pátek 5.4 / Restart, revitalizace, odolnost / On-line

Datum konání

5. 4. 2024    
12:00 - 13:30

Místo

Online (odkaz bude poslán emailem s potvrzením rezervace)

Kategorie

Buď odolný/á vůči všemu, co ti život přinese. Kvantová hudební terapie s Anikiko a terapií dechem.

Ve spolupráci s Anikiko – Annou Malinovou exkluzivně v českém jazyce až z dalekého Sydney v Austrálii.

on-line, 5. 4. 2024, 12.00

Netradiční čas a den je dán složitým plánováním a časovým posunem v Austrálii :).

Energeticky a vibračně ladící workshop s vědomým dechem, breathwork, a léčivými hudebními frekvencemi… podpora předsevzetí a změn v životě

Prožij s námi kvantovou harmonizaci pomocí frekvencí, zpěvu, hudby a dechu. Exkluzivní akce, při které můžeš podpořit svoji cestu ke své původní síle, sebevědomí a revitalizaci. Anikiko tě naučí, jak na základě kineziologie a frekvencí komunikovat se svým tělem, sjednotit mysl, tělo, práci, podnikání a naplněný život.
Na závěr tě provedeme dechovou meditací za doprovodu hudebních frekvencí z dílny Anikiko. Propojíme dech spolu s autorskou hudbou a frekvenční terapií pro dosažení naprosto unikátního výsledku. S dechem, hudbou a slovním doprovodem zažiješ energetickou očistu a vstoupíš do hlubší úrovně vědomí. Tyto stavy vědomí připomínají hlubokou meditaci. Je to bezpečný a jemný proces, který si řídíš Ty sám/sama.

Anikiko si můžeš poslechnout zde..

https://youtube.com/@MusicNutrition?si=JZJXMaBnReMGCY7v


Kineziologie, kvantování, frekvence Anikiko

 • Tělesné testování, komunikace s tělem. Nauč se ptát svého vyššího já a získat rychlé odpovědi
 • Rozeznat priority ve svém životě
 • Jak prakticky použít svůj dech a své tělo pro vše, co v životě potřebuješ. Naučit se, jak se nenechat rozhodit děním okolo.

Pojď s námi:
 • podpořit svoje záměry pro rok 2024…
 • podpořit svojí individuální cestu osobního rozvoje…
 • harmonizovat své energetické pole…
 • napojit se na energetický zdroj…
 • naladit se na vyšší záměr…
 • žít v souladu se svojí Duší, Universem i Zemí…
 • umožnit restart svého DNA na původní nastavení…
 • cítit se dobře každý den…

Co Tě čeká? 

Úvodní povídání Anikiko o frekvencích, kvantování, DNA a hudbě. Na závěr 30-40min hluboké meditace s dechem a léčivými tóny autorské hudby Anikiko..

Dopřej si něco opravdu exkluzivního!


Breathwork – vědomý dech

Ochutnáte terapeutický vědomý dech. V jemnosti a zcela bezpečně se s ním můžeme dostat velmi hluboko. Probíhají ozdravné procesy, čištění nánosů traumat, nefunkčních vzorců a přesvědčení. Ozdravuje každou buňku, vědomí i nevědomí i fyzické tělo. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.
Breathwork je zejména cestou k sobě a cestou k vlastní duši.

Kdo Tě provede?

Jsme Honza a Anička. Honza je facilitátor terapeutického dechu. Anička umělkyně, mentorka, terapeutka. Potkali jsme se před rokem při návštěvě Aničky u nás. Účastnil jsem se prezentace Aničky práce a to mě nadchlo. Ihned jsem si koupil Biokvantumfrekvenční podložku a začal poslouchat Aničky hudbu a učit se komunikaci s tělem :). Zní to jako reklama od Horsta, ale je to holt pravda :). Společné vedení akce bylo téměř hned na stole a na akci se moc těšíme!

Anna Malinová / Anikiko

ŽIVOT JE UMĚNÍ. Matka 3 dětí – umělkyně – řečnice – mentorka 4 ur next level body/being/biz! #soul driven 12000 sezení

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU
Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Pro koho je workshop vhodný

Pro ženy, muže, páry… pro všechny, kteří chtějí poznat sílu dechu, zrelaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžeš také přivést své rodinné příslušníky či přátele. Dech krásně spojuje a léčí jakékoliv vztahy. Nezáleží na tom, zda jsi pokročilý/á v oblasti meditací a osobního rozvoje, nebo to bude Tvé první setkání. Nezáleží ani na tom, zda chceš přijít jen tak pro zkušenost, nebo máš konkrétní téma, na kterém chceš pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu, a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.

Praktické informace

Termín konání: 5.4.2024 12:00

Místo: on-line

Cena workshopu: 800 Kč


Možná máš nějaké otázky…