6.10 Šamanský dech s kakaovou ceremonií

Datum konání

6. 10. 2023    
18:00 - 21:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Centrum Loreto
Centrum Loreto, Štorchova 1555/5, Praha 8

Kategorie

ŠAMANSKÝ DECH
s kakaovou ceremonií
pátek 6.10.2023, 18.00, Praha Libeňský Ostrov


Magický večer s vědomým dechem, breathwork, šamanskými bubny a kakaem…


Budeš mít možnost zažít obrovskou sílu vlastního dechu, propojíš se se svým nitrem, se svojí podstatou, podpoří Tě Tvé silové zvíře a nakonec v sobě probudíš mocného šamana či šamanku.
Začneme kakaovou ceremonií, která umocní sílu dechu a propojí Tě s přítomným okamžikem. Prožiješ putování myslí, nezapomenutelný zážitek, kde Tě dech povede ke znozuzrození a energetické očistě.
Buď tím, kým máš být. Tato cesta bude o vnitřní síle a zároveň o pevnosti, kterou můžeš do svého života pozvat. Odlož každodenní myšlenky, všechny starosti, uvolni napětí a stres, a dovol si projevit své skutečné já.
Skrze dech, jemnou a přitom velmi silnou techniku vědomého dýchání, se dostaneš do stavu rozšířeného vědomí. Změněné stavy vědomí umožňují vidět svět, Universum i sami sebe v hlubších souvislostech. Dovolují nám nahlédnout na život jinak. Do těchto stavů se dostaneme skrze vlastní dech.  Je to bezpečný a jemný proces, který si řídíš Ty sám/sama.


Co Tě čeká?

Kakaová ceremonie, energetická očista, šamanská cesta, hluboká meditace s dechem a návrat k sobě…


Možná cítíš, že…

  • je načase v sobě probudit svoji vnitřní sílu,
  • se chceš propojit se svými vizemi,
  • toužíš jít hlouběji do sebe,
  • chceš vytvořit prostor pro změnu,
  • potřebuješ podporu, ukotvení a důvěru v sebe,
  • jsi připraven/a žít v souladu se sebou, se Zemí i Universem…


Šamanská cesta

Šamanská cesta je způsob, jak najít odpovědi, informace, léčení, moudrost a znalosti, stejně jako vedení ,nebo pomoc s osobním životem. Během cesty můžeš potkat předky, šamany, duchovní průvodce, silová zvířata a jiné bytosti s velkou moudrostí a silou, jež jsou připraveni Tě podpořit.
Vydáš se na cestu za svým silovým zvířetem. Spojíš se s jeho silou ve svém osobním příběhu, ve vizi, v dechu. Stane se Tvým spojencem a průvodcem. Tvojí inspirací k nalezení vlastní síly.
Šamanismus patří mezi nejstarší duchovní tradice Země. Zahrnuje práci se změněnými stavy vědomí, spojení a soulad s přírodou, živly a pozemskými i vesmírnými energiemi, a to prostřednictvím posvátných starověkých rituálů, zpěvu, zvuků a tance. Šamanismus nás učí vnímat ukotvení a propojení se vším kolem nás.
Šamanská cesta je cestou za prastarou moudrostí světa a za spojením s nekonečnými schopnostmi každého z nás. Učí nás rozvíjet vnímání energie a duše prostřednictvím našeho energetického těla a rozšířeného vědomí. Je to cesta, kterou můžeme jít také v moderním světě.
Dovoluje nám cítit vlastní zakotvení do sítě propojení se vším kolem nás.
Šamanismus nám také ukazuje, jak převzít odpovědnost v roli ochránců Země.


Přijď zažít vědomý dech se šamanskou cestou!


Kakaová ceremonie

Kakaové rituály a ceremonie existují ve společnosti již tisíce let. Pocházejí z mayských a aztéckých tradic ve Střední a Jižní Americe, kde se používají k duchovním, léčivým a ceremoniálním účelům pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení.

Při kakaové ceremonii pijeme kakao, abychom se znovu spojili s naší vnitřní esencí, která nás vede životem vpřed. Duch kakaa nám pomáhá spojit se sebou samými, více poznat sami sebe, odbourat negativní bloky, otevřít své srdce, najít mír v duši a projasnit svou mysl. Kakao neobsahuje žádné psychotropní ani halucinogenní látky, není tedy třeba se obávat žádných mimotělních zážitků. Každý však může vnímat účinky kakaa odlišně na základě individuální senzitivity a otevřenosti vůči kakau.


Breathwork – vědomý dech

Zavedeme Vás hlouběji skrze terapeutický vědomý dech, ve kterém se dějí přímo zázraky. Je to dech, který jde opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.

Breathwork je skutečně cestou k sobě, cestou k vlastní duši. Skrze dech se dostáváme do prostoru, kde se můžeme naplno otevřít životu. Terapeutický rozsah breathwork je velmi široký. Skrz práci s dechem se dostáváme do rozšířených stavů vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje. Jsme schopni uvolnit potlačené emoce, nezpracované trauma, ale i bolest fyzického těla, prodýchat se do absolutního uvolnění, napojení se na sebe, své srdce i Universum.

Breathwork působí na všech úrovních – fyzické, emoční, mentální i duchovní. Podporuje odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Plným a vědomým dechem můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění, nádherné propojení se vším, konečně vnímat sebe, svoji podstatu a své poslání.

Terapeutický dech je individuální cestou do nitra své vlastní duše a do svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná a přesto je tam společná energie a hluboké propojení.


Kdo Tě provede?

Jsme Honza a Ester, dva facilitátoři terapeutického dechu. Potkali jsme se před pár lety a spojila nás láska k dechu. Oba jsme prošli výcvikem u breathwork školy Breathing Space. Baví nás práce s dechem, transformace, které zažíváme u našich klientů, a společné vedení breathwork cest.


Ester Kozlovská

Zakladatelka projektu Breathwork meditace, certifikovaná facilitátorka, lektorka breathwork a mezinárodní ředitelka ve škole Breathing Space.

V roce 2019 založila projekt Breathwork meditace a vášnivě sdílí, jak kouzlit s vlastním dechem. Jejím domovem jsou už pár let Britské ostrovy, ale do Čech se pravidelně vrací právě s Breathwork meditacemi. Působí jako lektorka v mezinárodní škole Breathing Space, kde získala vlastní certifikaci. V České republice vede jediný Breathwork facilitátorský výcvik. Předávat breathwork považuje za své poslání.

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

 

 

 


 

Pro koho je workshop vhodný

Pro ženy, muže, páry… pro všechny, kteří chtějí poznat sílu dechu, zrelaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžeš také přivést své rodinné příslušníky či přátele. Dech krásně spojuje a léčí jakékoliv vztahy. Nezáleží na tom, zda jsi pokročilý/á v oblasti meditací a osobního rozvoje, nebo je to Tvá první zkušenost. Nezáleží ani na tom, zda chceš přijít jen tak pro zkušenost, nebo máš konkrétní téma, na kterém chceš pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu, a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.


Praktické informace

Termín konání: pátek 6.10.2023, 18.00 – 21.00

Místo: centrum Loreto, Štorchova 1555/5, Praha 8-Libeň – sál Harmonie

Cena retreatu: 1500 Kč za osobu. V ceně je zahrnuta účast na workshopu, lehké občerstvení před začátkem, voda, čaj, ceremoniální kakao a něco na zub na konci na uzemnění.

Přijď, a připrav se na nezapomenutelný zážitek pro Tvé tělo, mysl i duši.

Rezervace

Rezervace uzavřeny.