26.2 Kurz ZDRAVÉHO DECHU – Oxygen Advantage™ + Zdravé otužování / vyprodáno

Datum konání

26. 2. 2024    
19:00 - 20:00

Místo

Online (odkaz bude poslán emailem s potvrzením rezervace)

Kategorie

Nauč se zdravě dýchat a otužovat.

Pro lepší zdraví a imunitu. Uvolni svůj nos a posil respirační systém. Užij si krásný pocit z lehkého uvolněného dýchání a maximálního okysličení těla.

Dýchejte zdravě a efektivně ve volném čase při procházkách, tůrách na horách, běžkách, kole, při běhu atd.. Posilte imunitu a omezte virózy. Zlepšete svojí dechovou kondici a svůj sportovní výkon.

Nauč se se mnou zdravě otužovat. Můžeš začít od nuly nebo se k otužování znovu vrátit. Na jaře je ideální čas začít letošní otužovací sezónu. Naučíš se principy zdravého otužování a vhodné doprovodné dechové cvičení.


5x online trénink, 5 týdnů praxe, nahrávky, podklady a popisy technik a cvičení


PRAXE DECHOVÝCH TECHNIK

Nezáleží na tom, zda-li sportuješ nebo si přeješ začít dýchat zdravě nebo se zdravě otužovat. Kurz je určen pro každého, kdo si přeje zlepšit velmi efektivně, udržitelně a zdravou cestou své zdraví. Předejít rýmyčkám a virózám nebo zlepšit kapacitu svého respiračního systému.

Zlepšení fyzického výkonu: Metodika Oxygen Advantage™ se zakládá na vědeckých principech, které vám pomohou zvýšit hladinu kyslíku v těle a optimalizovat váš dech pro větší vytrvalost, rychlost a sílu.

Zlepšení spánku: Správná dýchací technika má pozitivní vliv na kvalitu spánku. S Oxygen Advantage™ můžete dosáhnout klidnějších nocí a energičtějších dní.

Podpora celkového zdraví: Správné dýchání má pozitivní vliv na imunitní systém, trávení a mnoho dalších funkcí těla. Oxygen Advantage™ vám pomůže dosáhnout celkového zlepšení zdraví.

Zdravé otužování: Správně prováděné otužování včetně úvodních dechových cvičení má zejména pozitivní vliv na imunitní systém, fyzickou kondici a podporuje fyzickou i psychickou odolnost.


Znáš to také?

 • Vstaneš někdy ráno a jsi unavený/á?
 • Dochází ti přes den energie?
 • Zase jsi byl/a nemocný/á?
 • Máš alergii? Astma?
 • Nevíš, jak začít s otužováním?
 • Spíš s otevřenou pusou nebo tě trápí chrápání?
 • Již jsi se otužoval/a, ale odradilo tě to?
 • Nemáš rád/a studenou vodu? A přesto by ses rád/a otužoval/a?

 

 • Rychle se zadýcháš třeba při cestě do schodů? Cítíš, že máš velmi slabou kondici respiračního systému?
 • Sportuješ a hledáš cesty, jak můžeš vylepšit tvůj trénink a výkon?

Co se na kurzu naučíš?

Naučíš se zdravě dýchat a zdravě se otužovat.

Dech je základ života, zdraví a psychické pohody. Bohužel většina z nás neměla štěstí a nikdo nás nenaučil dýchat správně. Díky kurzu se ti v těle začnou lépe okysličovat tkáně, orgány, svaly a mozek. A to vše velmi jednoduše a měřitelně již během kurzu.


Představ si:

 • že se ráno vzbudíš a budeš se cítit nabitý/á energií
 • že budeš mít dost energie na vše, co přes den děláš
 • že půjdeš do kopce nebo do schodů a zvládneš to v pohodě bez zadýchání
 • že omezíš na minimum, až na nulu běžné virózy a rýmy
 • že omezíš astma nebo alergii
 • že spíš bez chrápání a pocitu žízně
 • že díky jednoduchým cvičením zlepšíš aerobní kapacitu a fyzický výkon
 • že můžeš jednoduše simulovat vysokohorský trénink i ve městě a pracovat tak efektivně na své kondici
 • že potlačíš chuť k jídlu a zhubneš přebytečná kila

Důležité informace: 5x on-line trénink

Workshop se koná: on-line
Termín konání: pondělí 26.2, 4.3, 11.3, 18.3 a 25.3 2024, 19:00 – 20.00
Cena kurzu: 3850 Kč


🎓 Kurz zdravého dechu vám poskytne:

📖 Odborné Vedení a studijní materiály: výuku vede zkušený certifikovaný instruktor, který vám pomůže pochopit a správně aplikovat techniky Oxygen Advantage™. K dispozici pro vlastní praxi a studium během i po ukončení kurzu obdržíte: nahrávky lekcí, tréninkové protokoly. naučíte se samostatně testovat.

🧘 Interaktivní hodiny: Naučení správné dýchací techniky je snadné a zábavné díky interaktivním hodinám plným praktických cvičení.

🤝 Podpora skupiny: Připojte se ke komunitě lidí, kteří také usilují o zdravý dech a výkon. Společně se budeme podporovat na cestě k lepšímu dýchání.

Nenechte si ujít tuto šanci na zlepšení svého života prostřednictvím lepšího dýchání. Zaregistrujte se do kurzu a objevte tajemství Oxygen Advantage™ pro zdravý dech a maximální výkon!

Kontaktujte mě dnes a začněte dýchat s plným vědomím o svém zdraví a potenciálu! 💨🌟

Veškeré podklady z kurzu vám zůstanou a budete se k nim moct kdykoliv vracet!

Zajímá vás také odpověď na otázku:

 • Co je to zdravý dech?
 • Je to yogínský dech?
 • Je to usilovné dýchání s cílem „co nejvíce okysličit tělo“?
 • Jsou to hluboké nádechy a výdechy?

Tak jednoduchá otázka a v dnešní době tak časté téma. A přece se ta správná odpověď hledá velmi těžko. V kurzu dostanete ty správné odpovědi :).

Co je metodika Oxygen Advantage™?

Jednoduché, vědecky potvrzené dechové techniky pro zlepšení zdraví a kondice. https://oxygenadvantage.com

Světově uznávaný autor a dechový specialista Patrick McKeown se od mladého věku potýkal s astmatem a spoléhal se na řadu léků i inhalátorů, dokud ve 26 letech neobjevil metodu Buteyko, která mu pomohla zbavit se příznaků. Díky hlubšímu studiu této metody a své dlouholeté praxi napsal založil celosvětově největší školu dechu OXYGEN ADVANTAGE.

OA™ je série jedinečných dechových cvičení pro optimální zdraví a sportovní výkon. Cvičení se zaměřují na dva pilíře: funkční dýchání a simulaci výškového tréninku. Studujte vlastním tempem, online nebo s osobní podporou.

Dechové techniky OA™ pomohly milionům lidí na celém světě, od pacientů s astmatem až po olympioniky.

PROTOŽE VÁŠ PLNÝ POTENCIÁL JE JEN JEDEN DECH DALEKO.

Teorie, praxe a měřitelnost

 • Metodika umožňuje efektivně kombinovat teorii a praxi s měřením a ověřováním výsledků
 • Techniky a postupy jsou vědecky ověřeny a podloženy výkony mnoha sportovců z různých sportů

Pro koho je kurz?

Workshop je vhodný pro každého od 18ti let. Pokud s účastí z jakýchkoliv důvodů váháte, můžete mě kontaktovat pro konzultaci.

Kdo Vás bude provázet?

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, mentor Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Vedení tréninků Honzu nesmírně baví. Sám si prošel těžkým obdobím a dech byl tím hlavním, co mu pomohlo. Honzu fascinuje fakt, že i když se po většinu života pohyboval ve vrcholovém sportu, nikdy se nesetkal s tím, že by ho někdo učil správně dýchat. Naopak viděl okolo sebe u sportovců časté zdravotní komplikace jako astma, alergie a časté virózy. Nyní je jasné, že velká část je způsobená špatným způsobem dýchání. Proto se nyní velmi rád dělí o zkušenosti a poznatky se svými klienty.

Kdy workshop není vhodný? 

 • Dechová cvičení OA™ jsou velmi bezpečná. Dokonce jsou v celé řadě případů velmi vhodná i pro rekonvalescenci. Pokud si nejste jisti, doporučuji konzultaci s lektorem před absolvováním kurzu.
 • Kontraindikace, při které nedoporučuji účast: těhotenství.