ČTYŘI PRVKY MAROKA (8 dní / 7 nocí) 24.září-1.říjen

Datum konání

24. 9. 2024 - 1. 10. 2024    
9:00 - 20:00

Kategorie

Pojeď se mnou na podzim na další trip 🌈🌍
ČTYŘI PRVKY MAROKA
24.září – 1. říjen 2024 (8 dní / 7 nocí)

Marrákeš – Příběhy Berberů – Místní trhy – Vysoký Atlas – Arganový olej z tekutého zlata – Marocký čajový rituál – Essaouira – Poušť – Atlantský oceán – Rituál v hammamu


Prostřednictvím energie pouště, hor, oceánu, živých míst a dechových technik vstoupíš do síly a jasnosti vlastní vize a vytvoříš svůj nový osud.

| O ČEM TO BUDE?

ÚŽASNÁ cesta věnovaná sebepoznání prostřednictvím MOCNÉ TECHNIKY OSOBNÍ TRANSFORMACE – vědomého spojení s DECHEM.
DECH POUŠTĚ – CESTA K SOBĚ “ je víc než jen obyčejný výlet.
V tomto programu si můžeš vychutnat kombinaci cestování, dechu a pohybu. Dechová cvičení, která podporují zdravé dýchání, a také práci s dechem, kterou budeme provádět na různých jedinečných energetických místech.
Během naší cesty budeme objevovat nejen krásná místa Maroka, ale nahlédneme také do svého nitra. Naše praxe nám pomůže poznat sebe sama a přijmout svět kolem nás. Společně se vydáme na cestu za radostí, energií a láskou.


| PROČ MAROKO?

Maroko je jako Brána do jiného světa. Je to země zahalená TAJEMSTVÍM a MAGIÍ, která tě díky své pulzující ENERGII pohltí s dokonalou lehkostí v okamžiku, kdy překročíš její práh. Pocítíš ji v rušných ulicích Marrákeše, kde se vůně koření a máty mísí s výkřiky prodavačů v rytmu bubnů. Zažiješ ji v majestátních horách pohoří Atlas, kde jako by se na chvíli zastavil čas. Ochutnáš ji ve vlnách Atlantiku, které omývají nekonečné pláže, a v barvách východu slunce, které zapadá nad pouští.

Maroko OTEVŘE TVÉ OČI a PROBUDÍ VŠECHNY SMYSLY.
A ty CÍTÍŠ život, skutečný, syrový, pulzující.


24. září – 1. říjen 2024 (8 dní / 7 nocí, bez letenky)
STANDARDNÍ CENA: 1799 EUR/osoba ve dvoulůžkovém pokoji
SLEVOVÁ CENA: 1695 EUR/osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Počet účastníků je omezen, proto si rezervujte místo a termín co nejdříve.


| KDO TĚ PROVEDE POBYTEM

 

Jan Žalud

Jmenuji se Jan a jsem tv tvůj průvodce…Při svých terapiích kladu důraz na vytvoření bezpečného prostoru, kde jsou vítány všechny emoce a další projevy. Ať už jsi ve svém životě kdekoli, prostřednictvím dechu můžeš dosáhnout svého plného potenciálu svým vlastním originálním způsobem. Ve svých terapiích kombinuji praktická cvičení s teorií. Funkční dech s terapeutickým dechem. Cesta dechu není cestou následování svého guru. Je to cesta k sobě samému. Aktivace vašeho vnitřního potenciálu.
Dechová terapie | Průvodce dechem, Funkční dech
Certifikovaný facilitátor Mezinárodní školy dýchání Breathwork Space a certifikovaný instruktor Oxygen Advantage | Buteyko Clinic International
www.terapiedechem.cz

| NAŠE UBYTOVÁNÍ – KOUZELNÉ ÚTOČIŠTĚ V MAROKU

BRÁNA DO ATLASU
SKRYTÝ POKLAD V POHOŘÍ ATLAS, NEČEKANĚ KLIDNÉ ÚTOČIŠTĚ S VÝHLEDEM NA HÁJE OLIVOVNÍKŮ, MANDLONÍ A POMERANČOVNÍKŮ, ODKUD JE ÚCHVATNÝ VÝHLED NA VRCHOLKY POHOŘÍ ATLAS.
OBJEVTE KOUSEK RÁJE S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA MAROKO
Ve spolupráci s místními řemeslníky a umělci, za použití tradičních technik a materiálů, vznikla po letech práce a úsilí skutečná oáza na vrcholu kopce, v srdci berberské vesnice. Uvnitř riadu jsou pokoje a apartmá citlivě a pečlivě zařízeny a vyzdobeny ručně malovanými starožitnými poklady, marockými textiliemi a koberci. Každý kus je ukázkou mistrovství místních umělců.


| MAGICKÉ MAROKO A JEHO ČTYŘI ŽIVLY

9. – 17. ZÁŘÍ 2024 (8 dní / 7 nocí)
BĚŽNÁ CENA: 1799 EUR/osoba ve dvoulůžkovém pokoji
SLEVOVÁ CENA: 1695 EUR/osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Platba v několika splátkách.
Možnost uhradit pobyt ve 3 po sobě jdoucích splátkách na základě společně zvoleného intervalu. V případě uplatnění zvýhodněné ceny je nutné uhradit všechny splátky do 29.7.2024.
PODROBNOSTI A CENY A PODMÍNKY
Tento 8denní poznávací zájezd s plným průvodcem a slovensky hovořícím průvodcem je připraven tak, abyste si cestu a výlet užili naplno a nemuseli se starat o žádné detaily. Naše krásné hotely, vynikající místní jídlo a podrobný program jsou prověřeny cestovní kanceláří Aromi Travel tak, aby vám poskytly ty nejlepší autentické marocké zážitky.
V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:
– Všechny MÍSTNÍ transfery během pobytu
– 7x ubytování
– 7x polopenze
– Marrákeš – prohlídka města dle programu
– Marrákeš- prohlídka mediny a trhů na kolech
– Essaouira – prohlídka města
– Výlet do pouště dle popisu
– Místní zážitek HAMMAM
– PROGRAM pod vedením JANY ŽALUDOVÉ
– Poznávání místní kuchyně, kultury, spirituality, místních řemeslníků, lékárníků a místního zemědělství.
NENÍ ZAHRNUTO V CENĚ:
– zpáteční letenka
– cestovní pojištění (povinné)
– místní poplatky 2,50 Eur / osoba / noc
– Vstupy do Jardin Majorelle – 32 Eur , obědy
– vstupy, výlety během „volného“ času, veškeré nákupy, alkohol
** AT si vyhrazuje právo na změnu programu zájezdu.
Pro rezervaci místa volejte na tel. +421 902 918 832 nebo pište na adina@aromitravel.com. Počet účastníků je omezen, proto si rezervujte své místo a termín co nejdříve.