Breathwork Terapie Dechem s Kakaovou ceremonií

Datum konání

24. 1. 2023    
17:00 - 20:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Opravdovost
Zborovská 619/49, Praha 5, Česká republika, 15000, zvonek osobní rozvoj

Kategorie

Téma: Kdo jsem? Kam jdu?

Dech znovuzrození spolu s rituálem nám dá možnost odloupnout další kousek nepotřebných vzorců. Dopřejeme tělu a duši sebeléčení, uvolnění, napojení na energii. Budeme lehčí a silnější. Zažijeme pocit „Já jsem“. Žiju naplno tak, jak potřebuju. Ke své radosti a síle.

Co je CCB? Vědomý spojený dech. Conscious Connected Breathwork

Terapie s rozšířeným stavem vědomí a léčivými účinky.

Cesta k sobě, k jednoduchosti života, vnitřnímu klidu a jistotě. Cesta k podstatě bytí.

Tato transformativní terapie zpřístupňuje člověku aspekty ukryté v jeho nitru po celá léta a umožňuje jejich vyléčení. Využívá speciální techniku dechu, která klienta provádí vrstvami starých zážitků, a znovu ho spojuje s jeho pravdivým vnitřním já. V rámci terapie budeme používat dech k navození stavu hluboké fyzické a emocionální relaxace. V tomto prostoru můžeme úspěšně zvládat stres, zvyšovat kreativitu a sebeúctu, dostat se ke vzpomínkám z prenatálního stavu a ke vzpomínkám na porod a na dětství a léčit zraňující minulost, zlepšovat osobní vztahy řešením dlouhodobě problematických témat, dostat se pomocí dechu do změněných stavů vědomí. Chcete-li vyléčit svou minulost, uzavřít sami se sebou mír a pokročit vpřed ke svobodě, pak je terapie znovuzrození určena právě vám.

Přináší větší otevřenost v životě, pocit energie, štěstí, „obživnutí“. S touto změnou také dochází k „vhledům“ do životních situací, k většímu uvědomění si intuice, zlepšuje se vztah k sobě. Jsme pak více tvořiví, máme větší sebedůvěru, chuť do života a odvahu realizovat důležitá rozhodnutí.

 

Ve zkratce, jak bude sezení probíhat?

  • Povíme si podrobněji o tom, co Vás čeká, o technice, o průběhu, o bezpečnosti a bezpečném prostoru
  • Připravíme si záměr
  • Řekneme si něco o Dechu jako takovém
  • Naladíme se jemnou a lehkou kakaovou ceremonií s meditací
  • Projdeme samotnou terapií vědomého spojeného dechu
  • Uzemníme a integrujeme, občerstvíme

 

Co je to kakaový rituál (ceremonie)?

Kakaové rituály ve společnosti existují již tisíce let. Pocházejí z mayských a aztéckých tradic ve Střední a Jižní Americe, kde se používají k duchovním, léčivým a ceremoniálním účelům pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení. Při kakaové ceremonii pijeme kakao, abychom se znovu spojili s naší vnitřní esencí, která nás vede životem vpřed. Duch kakaa nám pomáhá spojit se sami se sebou, více poznat sám sebe, odbourat negativní bloky, otevřít své srdce, najít mír v duši a projasnit svou mysl. Kakao neobsahuje žádné psychotropní ani halucinogenní látky, není tedy třeba se obávat žádných mimotělních zážitků. Každý však může vnímat účinky kakaa odlišně na základě individuální senzitivity a otevřenosti vůči kakau.

 

Platba je možná i na místě hotově.

 

Rezervace

Rezervace uzavřeny.