Kakaová ceremonie s dechovou meditací a ukázkou terapie dechem, neděle večer

Datum konání

23. 6. 2024    
18:30 - 20:30

Rezervace

990,00 Kč - 2 499,00 Kč
rezervovat

Místo

Studio QUIS
Na Okraji 335/42, Praha 6

Kategorie

jemná ochutnávka terapie dechem s kakaovou ceremonií
Praha, 23. 6. 2024, 18.30 – 20:30


Večerní akce přímo navazuje na odpolední pohybovou-hlasový workshop Jitky Osičky na téma „Žij v prostoru“ od 13.00 do 17:30. Vřele doporučuji účast na obou částech programu.

Workshop na téma: Žij v prostoru

Jitka Osička je herečka, zpěvačka, improvizátor, básnířka a pedagog zpěvu na DAMU. Své workshopy vždy vede prožitkově, v prostoru a vždy se snaží objevovat nové možnosti těla a hlasu zúčastněných. Vychází z individuality každého jednotlivce a vede ho za běžné hranice sebevyjádření. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí cítit sebevědomě a volně ve svém vlastním prostoru a objevovat v sobě nové možnosti svého já.

www jitkaosicka.cz


Užij si večer s kakaem, povídáním o dechu, meditací a meditačními hudebními nástroji pro obnovu tvé energie…

Poznej se mnou, co dech dokáže. Nezapomenutelný večer, při kterém se můžeš podpořit svoji cestu, fyzické či mentální zdraví. Provedu Tě jemnou ochutnávkou dechové meditace za doprovodu hudby a léčivých nástrojů. Dopřej si energetickou očistu a vstup do hlubší úrovně vědomí.
Připrav si otázky a dozvíš se třeba:
  • Co je zdravý dech? A proč je vědomý dech důležitý pro život a zkvalitnění života?
  • Jedinečná šance na seznámeni s oblastí dechu. Získej základní představu o vhodných technikách. O správném a nesprávném dýchaní.
  • Dech je nejsilnější nastroj který máš. Dechem můžeš ovlivnit tvůj autonomní systém.
  • Dozvíš se věci které opravdu nečekáš.
  • Zbořím třeba i nějaké mýty.
Dech je jedním z nejsilnějších nástrojů pro dosažení celkového zdraví a harmonie. Na této jedinečné besedě se dozvíš, jak využít dechové techniky k posílení svého těla a mysli. Život je plný stresu a výzev. Dech je nejefektivnější nástroj, kterým se můžeme vyrovnat se stresem, získat vnitřní klid a nabit se energií pro každý den.
Odlož každodenní myšlenky, všechny starosti, uvolni napětí a stres, a dovol si projevit své skutečné já, buď tím, kým si přeješ být. Probuď se.
Techniky a průběh workshopu je velmi bezpečný a jemný. Řídíš si jej Ty sám/sama a máš možnost kdykoliv zvolnit. Nikdy netratíš kontrolu.

Proč přijít?

1. Získej přehled o zdravém dechu: Existuje spousta informací o dechových technikách, ale zřídka získáme celkový přehled o tom, co je skutečně zdravý dech. Na této přednášce vám poskytnu jasný rámec pro pochopení toho, co zahrnuje zdravý dech a jaké techniky jsou pro něj nejefektivnější.
2. Odpovědi na vaše otázky: Ptáte se, jaké techniky jsou pro vaše tělo dlouhodobě bezpečné a prospěšné? Máte pochybnosti ohledně vlivu dechových cvičení na vaše zdraví? Na této akci budete mít prostor pro zodpovězení otázek a nejasností.
3. Zkušenost s breathworkem: Připrav se na interaktivní zážitek, kde si vyzkoušíš jednoduchá dechová cvičení a terapii dechem.
4. Důraz na vědecký přístup: Zdůrazním důležitost vědeckého a lékařského podkladu pro dechové techniky a jejich vliv na zdraví. Nejde jen o marketingové sliby, ale o to, jak skutečně pozitivně ovlivnit váš organismus.
5. Dech a otužování: Rozklíčuji spojení mezi dechem a otužováním. Jak tělo reaguje na otužovací praktiky a jak mohou posílit efekt vašeho dechového cvičení pro zdraví a odolnost.

Důležité informace:

Workshop se koná: Studio QUIS, Na Okraji 335/42, 162 00 Praha 6
Termín konání: neděle 23.6.2024, 18:30 – 20.00
Cena workshopu: 990 Kč při registraci do 1.6.2024

  • od 1.6 do 23.6 – 1100 
  • 1200 Kč na místě

Breathwork – vědomý dech

Breathwork je skutečně cestou k sobě, cestou k vlastní duši. Skrze dech se dostáváme do prostoru, kde se můžeme naplno otevřít životu. Terapeutický rozsah breathwork je velmi široký. Skrz práci s dechem se dostáváme do rozšířených stavů vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje. Jsme schopni uvolnit potlačené emoce, nezpracované trauma, ale i bolest fyzického těla, prodýchat se do absolutního uvolnění, napojení se na sebe, své srdce i Universum.

Kdo Tě provede?

Jemnuji se Honza a práce s dechem mě moc baví. Stejně tak sport, cestování, potápění a toulky po horách.

Jan Žalud
Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Pro koho je workshop vhodný

Pro ženy, muže, páry… pro všechny, kteří chtějí poznat sílu dechu, zrelaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžeš také přivést své rodinné příslušníky či přátele. Dech krásně spojuje a léčí jakékoliv vztahy. Nezáleží na tom, zda jsi pokročilý/á v oblasti meditací a osobního rozvoje, nebo to bude Tvé první setkání. Nezáleží ani na tom, zda chceš přijít jen tak pro zkušenost, nebo máš konkrétní téma, na kterém chceš pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu, a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.


Možná máš nějaké otázky…

Rezervace

Vstupenky/lístky

Typ lístku Cena Počet míst
Vstupenka kakaová ceremonie a dech 990,00 Kč
Jitka Osička - Žij v prostoru 2 499,00 Kč

Registrační údaje

Souhrn rezervace

Please select at least one space to proceed with your booking.

Platba a potvrzení

Nejčastější dotazy

Bude to ezo?

Ano, ale krásně ezo :). Vydáš se do svého nitra, ale zároveň budeš stále nohama na zemi.

Je to vůbec pro mě?

Věříme tomu, že Tě sem něco zavedlo a pokud jsi dočetl/a až sem, tak si troufáme říct, že určitě!

Co když se nebudu moci zúčastnit?

Chápeme, že život se děje a že jsou situace, které nemůžeme předvídat. Pokud zjistíš, že se nemůžeš účastnit, tak nám co nejdřív napiš. Protože nás organizace stojí také nějaké úsilí, jsou tu storno podmínky: 30 a více dní před událostí vracíme celou částku, 14-29 dní před událostí: storno poplatky ve výši 50%, méně než 14 dní před událostí: storno poplatek v plné výši. Svá místa můžete někomu nabídnout, stejně tak i my evidujeme náhradníky, kterým místo nabídneme a v případě jejich účasti Ti vrátíme celou částku.

Jsou zde nějaké kontraindikace?

Ano jsou, terapeutický breathwork je aktivační dech a je potřeba vzít v úvahu jisté kontraindikace. Breathwork obecně není vhodný pro těhotné ženy, lidi trpící bipolární poruchou, schizofrenií, epilepsií, v případě vysokého krevního tlaku, diabetu druhého typu, astmatu, po nedávné operaci či zranění. Pokud je nějaká kontraindikace přítomna, technika dechu se dá upravit tak, aby bylo možné absolvovat workshop a terapeutický dech bezpečně, v daleko větší jemnosti. Terapeutický breathwork nenahrazuje odbornou lékařskou péči.

Nemám zkušenosti s Breathwork?

To vůbec nevadí. Workshopem budou provázet velmi zkušení facilitátoři, kteří Ti předají techniku dechu a budou tam pro Tebe.

Do kdy je nutné se přihlásit?

Čím dříve, tím lépe :).

Můžu se přihlásit s někým?

Ano, určitě. Můžeš přijít sám/sama, nebo se přihlásit s někým blízkým.

Mám další otázky...

Pokud máš další otázky, napiš nám, prosím, na nebo jan@terapiedechem.cz.

Potřebuji uplatnit slevový kupón

Skvěle, pole pro vložení slevy nalezneš u PLATBY A POTVRZENÍ. Jednoduše vlož kupón. Pokud pole pro slevu nevidíš, napiš mi prosím na: jan@terapiedechem.cz