28.4 Neděle / Šamanský dech s kakaovou ceremonií a ochutnávkou breathwork terapie dechem

Datum konání

28. 4. 2024    
18:00 - 19:30

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Life Design Studio
Palackého 96/13, Beroun, (vstup z ul. Hornohradební)

Kategorie

s bubnem, povídáním o dechu a kakau, jemnou a bezpečnou terapií dechem
(i pro začátečníky)
28. 4. 2024, 18:00 – 20:30


Energeticky a vibračně odpočinkový večer s vědomým dechem a ochutnávkou breathwork pro každého.. 

Vystup ze zaběhnuté rutiny a poznej něco nového. Ochutnávkový večer, při kterém můžeš podpořit svoji cestu ke své původní síle, sebevědomí a revitalizaci. Ochutnáš lahodné ceremoniální kakao a dechovou terapii spojeným vědomým dechem. Budeš se moct naladit na své tělo a harmonizovat svojí energii. Kakao a dech posiluje zejména napojení na sebe, fyzické tělo, na živly, přírodu a všudypřítomný energetický zdroj.
Na závěr tě provedu dechovou meditací za doprovodu pečlivě vybrané hudby. S dechem, hudbou a slovním doprovodem zažiješ energetickou očistu a vstoupíš do hlubší úrovně vědomí. Tyto stavy vědomí připomínají hlubokou meditaci. Je to bezpečný a jemný proces, který si řídíš Ty sám/sama.


Pojď se mnou:

  • harmonizovat své energetické pole…
  • napojit se na energetický zdroj…
  • naladit se na vyšší záměr…
  • žít v souladu se svojí Duší, Universem i Zemí…
  • umožnit restart svého DNA na původní nastavení…
  • cítit se dobře každý den…

Co Tě čeká? 

Úvodní povídání o dechu. Kakaová ceremonie. 30-40min hluboké meditace s vědomým spojeným dechem..

Dopřej si zažít svůj dech, jako svého nejlepšího průvodce!


Breathwork – vědomý dech

Ochutnáš terapeutický vědomý dech. V jemnosti a zcela bezpečně se s ním můžeme dostat velmi hluboko. Probíhají ozdravné procesy, čištění nánosů traumat, nefunkčních vzorců a přesvědčení. Ozdravuje každou buňku, vědomí i nevědomí i fyzické tělo. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.
Breathwork je zejména cestou k sobě a cestou k vlastní duši.

Co je to kakaový rituál (ceremonie)?

Kakaové rituály ve společnosti existují již tisíce let. Pocházejí z mayských a aztéckých tradic ve Střední a Jižní Americe, kde se používají k duchovním, léčivým a ceremoniálním účelům pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení. Při kakaové ceremonii pijeme kakao, abychom se znovu spojili s naší vnitřní esencí, která nás vede životem vpřed. Duch kakaa nám pomáhá spojit se sami se sebou, více poznat sám sebe, odbourat negativní bloky, otevřít své srdce, najít mír v duši a projasnit svou mysl. Kakao neobsahuje žádné psychotropní ani halucinogenní látky, není tedy třeba se obávat žádných mimotělních zážitků. Každý však může vnímat účinky kakaa odlišně na základě individuální senzitivity a otevřenosti vůči kakau.


Kdo Tě provede?

Jmenuji se Jan. Jsem facilitátorem terapeutického dechu a instruktorem zdravého způsobu dýchání pro život i výkon Oxygen Advantage. Vše okolo dechu mě baví a naplňuje. Těším se na to, až předám něco o dechu i tobě!

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Pro koho je workshop vhodný

Pro ženy, muže, páry… pro všechny, kteří chtějí poznat sílu dechu, zrelaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžeš také přivést své rodinné příslušníky či přátele. Dech krásně spojuje a léčí jakékoliv vztahy. Nezáleží na tom, zda jsi pokročilý/á v oblasti meditací a osobního rozvoje, nebo to bude Tvé první setkání. Nezáleží ani na tom, zda chceš přijít jen tak pro zkušenost, nebo máš konkrétní téma, na kterém chceš pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu, a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.

Praktické informace

Termín konání: 28.4. 18:00 – 20:30

Místo: Life Design Studio, Palackého 96/13, Beroun
(vstup z ul. Hornohradební)

Cena workshopu: 1100 Kč


Možná máš nějaké otázky…

Rezervace

Rezervace uzavřeny.