3.10 Online Breathwork vedená meditace „Harmonizace energie“

Datum konání

3. 10. 2023    
19:30 - 20:35

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Online (odkaz bude poslán emailem s potvrzením rezervace)

Kategorie

Připojte se na nezapomenutelnou cestu ke klidu a energii. Pojďte si zadýchat v pohodlí domova. Uklidněte svou mysl. Mám pro vás jedinečnou příležitost objevit sílu dechu a jeho schopnost transformovat váš život. Dnešní svět je plný stresu a výzev, a právě teď je ta pravá doba posílit svůj vnitřní klid a získat novou životní energii. Provedu vás dechovou meditací energetické harmonizace, která vám pomůže znovuobjevit váš vnitřní klid a sílu.

Začínáme v úterý 3.10 v 19.30 online na Teams. Cena: 500 Kč

Proč byste se měl(a) přihlásit na online breathwork meditaci?

🌞 Dnešní meditace vám umožní hlouběji propojit vaši energii s energií slunce a celým vesmírem. Představte si, jak sluneční paprsky naplňují vaše tělo životní silou a jak se stáváte součástí tohoto kosmického tance.

🌿 Budete se ponořeni do krásy přírody, kde si budete moci spojit s energií stromů, vody a země. Tato meditace vám pomůže najít klid a stabilitu v každodenním shonu.

🌟 Získejte nástroje, které vám pomohou dosáhnout vnitřní harmonie a klidu. Budete schopni zvládat výzvy vnějšího světa s lehkostí a sílou.

🙌 Meditace bude vedena zkušeným breathwork facilitátorem Janem Žaludem z projektu Terapie dechem. Jeho hlas a vedení vás provedou na cestě k vašemu vnitřnímu já.

🕒 Tato online breathwork meditace bude trvat mezi 35-40 minutami, což vám umožní plně se ponořit do této hluboké meditativní zkušenosti.

Co můžete očekávat

  • 65 minut online setkání.
  • Možnost sdílení vaši zkušenosti a cesty na konci.

Co budete potřebovat

  • klidné místo, kde nebudete rušeni, pohovka, postel, podložka na jógu
  • notebook, mobil kde se připojíte prostřednictvím odkazu
  • stabilní internetové připojení, externí reproduktor či sluchátka

Jak se zapojit?

  • Registrovat se: Připojte se k naší online breathwork meditaci a objevte sílu dechu, spojení s přírodou a vesmírem a život v souladu s vaším vnitřním já. Chcete-li se zúčastnit, stačí kliknout na tlačítko „Přihlásit se“ níže a vyplnit krátký formulář. Po přihlášení obdržíte přístupové informace k našemu online setkání.
  • Vyberte si čas: Vyberte si vhodný čas, kdy si můžete udělat čas pro sebe a tuto hlubokou meditaci.
  • Připravte se: Najděte klidné místo, kde se můžete pohodlně posadit nebo lehnout a mít zavřené oči.
  • Připojte se: Na vybraný čas se připojte k online meditaci a následujte vedení Jana Žaluda.
  • Získávejte Klid a Energií: Užijte si cestu ke klidu a energii a následujte, jak se stáváte více propojeni s přírodou, Sluncem a sami se sebou.

Pravidelnost:

Dech je velmi mocný nástroj. Nezáleží, jakou variantu vedení si vyberete. On-line varianta je vhodným doplňkem nebo prvním krokem k další práci. Můžete si vytvořit vlastní mix on-line setkání, osobně vedených skupinových workshopů, denních a vícedenních retreatů nebo nejhlubší a nejsilnější variantu individuálního sezení.

Nezkoušejte tuto techniku doma.

Breathwork spojený vědomý dech není technika na samostatné domácí použití. Neprovádějte jí tedy bez odborného vedení. Je nutné zajistit bezpečnost při procesech, integraci atd.. Pokud hledáte další dechové techniky pro denní použití, vyberte si z nabídky dalších kurzů zdravého dechu či individuální konzultaci.

Breathwork Terapie Dechem nenahrazuje odbornou lékařskou péči.

Není vhodná, pokud trpíte schizofrenií, bipolární poruchou, epilepsií, pokud máte nízký či vysoký tlak, diabetes prvního typu, nebo během těhotenství (zvláštně rizikové těhotenství a první trimestr).

Těším se na Vás.
Jan

Kdo Vás bude provázet?

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, mentor Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Vedení tréninků Honzu nesmírně baví. Sám si prošel těžkým obdobím a dech byl tím hlavním, co mu pomohlo. Honzu fascinuje fakt, že i když se po většinu života pohyboval ve vrcholovém sportu, nikdy se nesetkal s tím, že by ho někdo učil správně dýchat. Naopak viděl okolo sebe u sportovců časté zdravotní komplikace jako astma, alergie a časté virózy. Nyní je jasné, že velká část je způsobená špatným způsobem dýchání. Proto se nyní velmi rád dělí o zkušenosti a poznatky se svými klienty.

Rezervace

Rezervace uzavřeny.