29.4 Soulad – Hluboký posilující vztahový workshop s dechem a pohybem

Datum konání

29. 4. 2023    
10:00 - 18:00

Místo

Jógový sál V Korunách stromů
V Stráni 485/11, Praha 5-Košíře, 150 00

Kategorie

Slovo SOUL znamená v překladu duše. SOULAD je pro nás vyjádřením toho, když to dvěma duším krásně ladí. Často kráčíme na cestě osobního rozvoje individuálně. V době, kdy dochází k rozdělování všeho, jsme si prostě řekli, že naopak chceme lidi SPOJOVAT.

Proto Vás zveme k hlubokému zážitkovému workshopu pro páry. Neřešíme, jakým párem jste, ani co Vás přivádí, nebo jaké téma potřebujete otevřít. Vytvoříme pro Vás prostor, kde se vše bude dít skoro samo. Skrz prožitky si dovolíte hlubší spojení, nahlédnete hlouběji do toho druhého i do sebe samých. A o tohle jde. Vstoupit do prostoru, kde můžete být ve své opravdovosti a přesně tohle si pak odnést do svého vztahu i života.

 

PŘIHLÁŠENÍNA STRÁNKU AKCE

 

Bude to ezo?

Slibujeme, že nebude. Jít do hloubky neznamená, že budeme sedět na meditačním polštáři a zpívat mantry (nic proti mantrám, ty si ale necháme na jindy). Naším záměrem je provést Vás na cestě k sobě tak, abyste se u toho cítili komfortně. Nemusíte se bát těžkých emocí. Naším záměrem je provést Vás v lehkosti a radosti a tyhle energie pak přenést i do Vašeho života.

Muže určitě potěšíme tím, že nebudou muset tančit, ani sdílet něco, co nechtějí. Ženy snad ocení, že se nemusí o nic starat a mohou se jen opřít do bezpečí, uzemnit se a uvolnit do vnitřního klidu.

Chceme, aby to bylo pohodové setkání, jako kdyby se sešla parta starých přátel, kteří se chtějí bavit a užít si skvělý den. Vítáme opravdové pohodáře i ty, jež pohodu chtějí vnést do svého vztahu i života. A po skončení oficiálního programu máme v plánu integraci u ohně s buřty a pivem!

Pro koho je workshop?

Pro všechny páry, které chtějí ujít další kus cesty společně a posunout své propojení na další úroveň. Nezáleží na tom, zda jste v dlouhodobém vztahu, nebo Vaše společná cesta začala teprve nedávno. Nezáleží ani na tom, zda chcete přijít jen tak pro zkušenost, nebo máte něco konktrétního, na čem chcete pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.

 

Buď tím, kým jsi!

Jaké prožitky budou na programu? Především budeme dýchat! Víme, dýcháte normálně každý den… Tady Vás ale zavedeme hlouběji skrze terapeutický vědomý dech, ve  kterém se dějí přímo zázraky. Je to dech, který jde opravdu do hloubky, do každé buňky, do celého vědomí i nevědomí, do fyzického těla. Umožňuje úplný restart, uvolnění minulosti a otevření se přítomnému okamžiku.

Terapeutický dech působí na všech úrovních – fyzické, emoční, mentální i duchovní. Podporuje odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Plným a vědomým dechem můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění, nadherné propojení se vším a konečně zažít lásku bez podmínek.

Odlož starosti všedních dní, nadechni se a s výdechem se uvolni do opravdovosti. Dovol si být tím, kým jsi. Dovol si vyjádřit sebe naplno. Jde to i beze slov, pouhou změnou energie, společným nádechem, nebo pohledem do očí.

Terapeutický dech je individuální cestou do nitra své vlastní duše a svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná a přesto je tam společná energie a hluboké propojení.

Kromě dechu budou na programu i doplňkové aktivity, které Vás podpoří v:

  • důvěře
  • vzájemném respektu
  • posílení vztahu a lásky
  • radosti a hravosti
  • odpuštění

 

Kdo Vás bude provázet?

Ester Kozlovská

Ester je certifikovaná Breathwork facilitátorka a lektorka. V roce 2019 založila projekt Breathwork meditace a vašnivě sdílí, jak kouzlit s dechem. Jejím domovem jsou už pár let Britské ostrovy. Do Čech se pravidelně vrací s Breathwork meditacemi. Působí jako lektorka v mezinárodní škole Breathing Space. V ČR vede facilitátorský výcvik pro budoucí Breathwork průvodce.

Jan Žalud

Je průvodcem terapeutického dechu školy Breathing Space. Založil projekt Terapie Dechem. Zaměřuje se na individuální a skupinová sezení, dechovou terapii a praxi zdravého způsobu dýchání. Při workshopech rád zapojuje rituál s kakaem, šamanské bubny a další hudební nástroje, které podporují cestu.

 

Program a další informace

Provedeme Vás nejen hlubokým terapeutickým dechem, který proběhne 2x během celého dne, ale i dalšími aktivitami jako Mandala dech, Osho dynamická meditace, Chůze v polaritách apod.

Po skončení oficiálního programu se přesuneme ven k ohništi. Kdo se bude chtít uzemnit u piva a buřtu (veganská varianta bude k dispozici), je vítán.

Workshop se koná v jógovém sálu V Korunách stromův areálu Tenisového a sportovního areálu přímo v srdci Prahy – Tenis Cibulka. Adresa V Stráni 485/11, 150 00 Praha 5-Košíře.

Termín konání:  sobota 29. 4. 2023, 10:00 – 18.00

Cena workshopu – do konce února je cena 3333 Kč pro pár – sleva 555 Kč (zadej slevový kód SOULAD), od 1. 3. je cena 3888 Kč za pár.

V ceně je zahrnuto kromě aktivit během workshopu drobné občerstvení po celý den, voda, čaj, káva, společný oběd (včetně veganské varianty) a buřty po skončení. V ceně nejsou zahrnuty ostatní nápoje, nebo pivo k ohni, což určitě doporučujeme k uzemnění :).

 

PŘIHLÁŠENÍNA STRÁNKU AKCE