25.10 Breathwork, jemná ochutnávka práce s dechem (vhodné i pro úplné začátečníky), kapacita omezena – 7 míst

Datum konání

25. 10. 2023    
18:30 - 20:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Slunná 27 Therapy centrum
Slunná 27, Praha 6

Kategorie

Malá skupina (5-7 účastníků) s individuálním přístupem ke každému účastníkovi. Otevřený kruh je tu pro ty, kteří chtějí začít používat dech vědomě, ať již pro své zdraví nebo duševní pohodu. Není důležité, zda-li s dechem již máte nějaké zkušenosti nebo vůbec ne. Veškeré techniky a cvičení budou probíhat na základní úrovni, bezpečně, v lehkosti a jednoduchosti.

Do konce roku 2023 plánujeme setkání v následujících termínech  – 29.11 a 20.12. Počítáme také s pokračováním pro zájemce od ledna 2024.

Můžete se těšit na energetickou očistu s pomocí dechu. Zařazena bude vždy zhruba 30-40 min Breathwork terapie dechem.

Na dechu je krásné, že nás vede jemně bez zásahů třetích osob. Jsme tedy vždy v naprostém bezpečí a jen každý sám se sebou. Je to zároveň jedna z nejúčinnějších technik, kterou člověk může použít.

 • Cítíte se často ve stresu a těžko se vám zastavuje nebo zpomaluje?
 • Cítíte často fyzickou i mentální únavu?
 • Věnujete se svědomitě své rodině, práci, okolí a nemáte čas sami na sebe?
 • Cítíte, že by bylo dobré něco změnit, ale nevíte co a kde začít?
 • Jste po celém dnu unaveni a nechce se Vám do ničeho se večer pouštět?
 • Nemáte moc příležitostí, jak se uvolnit a napojit na sebe?
 • Říkáte si někdy, že by bylo fajn potkat se s lidmi na stejné vlně?

Představte si, že po hodině věnované sobě:

 • Odcházíte nabiti energií a hodina utekla, jako by to bylo 20minut.
 • Jste mentálně a fyzicky osvěženi.
 • Hodili jste aktuální starosti za hlavu a najednou se zdají mnohem méně důležité.
 • Máte skvělý pocit ze sebe-péče a času, který jste věnovali jen a jen sobě.
 • Začnou se Vám rovnat priority a může se vynořit nová vize dalších kroků, které potřebujete udělat.
 • Odcházíte s pocitem propojení a pocitu podpory od stejně naladěných lidí.

Cena:
Jednorázový vstup: 900,-

Místo konání:
Slunná 27 Therapy centrum, Praha 6 – Střešovice
https://www.slunna27.cz/#kontakt

 

🕒 Otevřený pravidelný kruh bude probíhat v následujících termínech a časech:
29.11 a 20.12. vždy od 18:30 – 20:00 h. s pokračováním také od ledna 2024.

🌬️ Breathwork terapie: Každý večer zahrnuje zhruba 20 minut Breathwork terapie dechem, která vám umožní propojit se se svým dechem a pročistit svou energii.

🧘 Meditace a obnova: Vedle Breathwork terapie si užijete také meditační prvky, které vám pomohou uvolnit stres a napětí, najít klid a soustředění v každodenním shonu a dopřát si chvíli jen pro sebe. Naše setkání jsou zaměřena na regeneraci vaší duševní i fyzické energie.

👥 Malá skupinka pro silnější účinky: Abyste získali maximální prožitek, pracuji s malou skupinkou účastníků. Toto intenzivní prostředí nám umožní vytvořit hlubší a silnější energetické spojení s ostatními a sami se sebou.

🌟 Pro Koho je otevřený kruh určen: Tato událost je vhodná pro všechny, kteří cítí potřebu vědomě pracovat se svým dechem. Bez ohledu na to, zda máte zájem o zlepšení svého fyzického zdraví, duševní pohodu nebo jen zvýšení svého vědomí, Otevřený kruh je pro vás!

🎁 Zajímavý bonus: Každý účastník obdrží malý dárek na podporu vašich dalších dechových a meditačních praktik.

📅 Rezervace: S ohledem na malý počet účastníků je rezervace nutná. Rezervujte si své místo co nejdříve.

Těším se na setkání s vámi!

Kdo Vás bude provázet?

Jan Žalud

Zakladatel projektu Terapie dechem, certifikovaný breathwork facilitátor v Breathing Space, mentor Breathing Space, certifikovaný instruktor OXYGEN ADVANTAGE®, kondiční specialista (FTVS UK), předseda sportovní akademie HESU, ředitel AMON System.

Zkušenosti z vrcholového sportu ho naučily trpělivě postupovat k cíli, nezastavovat a neustále se posouvat vpřed. Mezi vášně Honzy patří sport, potápění, zdolávání 5 tis. hor, cestování a jednoznačně dech, který propojuje a integruje vše, co se doposud naučil.

Vedení tréninků Honzu nesmírně baví. Sám si prošel těžkým obdobím a dech byl tím hlavním, co mu pomohlo. Honzu fascinuje fakt, že i když se po většinu života pohyboval ve vrcholovém sportu, nikdy se nesetkal s tím, že by ho někdo učil správně dýchat. Naopak viděl okolo sebe u sportovců časté zdravotní komplikace jako astma, alergie a časté virózy. Nyní je jasné, že velká část je způsobená špatným způsobem dýchání. Proto se nyní velmi rád dělí o zkušenosti a poznatky se svými klienty.

Kdy workshop není vhodný? 

 • Breathwork a veškeré dechové techniky jsou obecně velmi bezpečné. U většiny z nich dokonce nehraje roli ani většina akutních zdravotních problémů. Přesto jsou zde situace, kdy je nutné účast minimálně zvážit, případně po dohodě s instruktorem upravit techniku dechu. Pokud máte nějaký akutní zdravotní problém, doporučuji konzultaci s facilitátorem předem.

 

Rezervace

Rezervace uzavřeny.

Nejčastější dotazy

Je vhodná účast s partnerem/partnerkou?

Určitě. Společný zážitek z takové akce je vždy krásné prožívat společně. Můžete tím vnést novou energii do vašeho vztahu, prodýchat a propustit staré bolesti a zranění. A pokud jste single, je takový víkend skvělou příležitostí poznat nové lidi a změnit svoji sociální bublinu :).

Jaké jsou kontraindikace?
 • Breathwork je bezpečnou technikou, ale jsou zde situace, kdy je nutné upravit techniku dýchání či zvážit účast. Pokud se vás týká některá z níže uvedených kontraindikací, je doporučená konzultace s facilitátorem před absolvováním Breathwork.
 • Kontraindikace, při kterých je třeba zvážit účast: těhotenství, poškození zraku či očního nervu (např. odchlípnutá sítnice,  kardiovaskulární onemocnění, srdeční infarkt či mrtvice v posledních letech, aneurysma břišní či hrudní aorty, nekontrolované onemocnění štítné žlázy, neléčené astma, bipolární porucha, schizofrenie či jiné psychiatrické onemocnění, v případě hospitalizace z důvodů psychiatrického onemocnění v posledních letech, pokud používáte léky na ředění krve, v případě posttraumatického syndromu, nedávný chirurgický zákrok či zranění, osteoporóza.
Je akce vůbec pro mě?

Jestli jsi se dostal/dostala až sem, tak určitě :). Navíc jsou obecně akce, kurzy, terapie a workshopy spojené s dechem vhodné pro úplné začátečníky i pro prohlubování cesty pokročilých. Není vůbec nutná jakákoliv předchozí praxe meditací, cvičení atp..