Zážitkový workshop práce s dechem a hudbou

Datum konání

5. 3. 2023    
14:30 - 18:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Pohled studio
Letohradská 16, Praha 7, 17000

Kategorie

Moje vnitřní síla za doprovodu gongu a zpěvu Petra Beránka a Evy Jelenové

Dech nás povede k znovuzrození a energetické očistě. Uvolníte napětí a stres, propustíte nepotřebné myšlenky.

Odlož starosti všedních dní, nadechni se a s výdechem se uvolni do opravdovosti. Dovol si být tím, kým jsi.

Pro koho je workshop?

Pro všechny ženy, muže, páry kteří chtějí poznat sílu dechu, relaxovat, získat energii, sílu, motivaci. Můžete také přivést své rodinné příslušníky. Dech krásně spojuje a léčí rodinné vztahy. Nezáleží na tom, zda jste pokročilí v oblasti meditací a osobního rozvoje nebo je to Vaše první zkušenost. Nezáleží ani na tom, zda chcete přijít jen tak pro zkušenost nebo máte něco konkrétního, na čem chcete pracovat. Všichni jsou vítáni bez rozdílu a pro všechny vytvoříme bezpečný prostor bez hodnocení.

 

Gong a zpěv

Petra a Evu jsem potkal náhodou na jedné akci, kde jsme spontánně propojili práci s dechem, gong a zpěv. Moc se nám to líbilo a nyní tedy poprvé vystoupíme společně organizovaně na workshopu Dechu a Hudby. Toto propojení umocní zážitek a účinky dechu. Hudba a zpěv v podání Petra a Evy působí na všechny smysly. Je to meditační, relaxační a celkově uvolňující zážitek. Otevírá srdce lásce, světlu a energii.

 

Program

14:30 Otevření kruhu14:40 Úvod do terapie dechem15:00 Gong a zpěv Petra a Evy16:00 Terapie Dechem17:20 Uzemnění čokoládou17:30 Sdílení v kruhu17:45 Uzavření kruhu

 

Co je Terapie Dechem, spojený vědomý dech?

Bezpečná forma práce na sobě. Pro někoho uvolnění, obnova energie a síly či cesta k sobě. Pro jiného léčení fyzického těla, prodýchání bolestí v kloubech, svalech a celkové uvolnění těla. Jindy také léčení uložených emocí, stresu, napětí, nevyřčených slov a nezpracovaných situací v našich životech. Také cesta ke svému vnitřnímu já, do svého srdce a sebejistoty.

Pokaždé to bude jiné. Stejná bude technika dechu, která nás bezpečně a jemně provede do léčivého nastavení théta vln či stavů rozšířeného vědomí. Tento stav je velmi bezpečný se stálou linkou vědomí toho, co prožíváme v nevědomé části našeho já.

 

Kdo Vás bude provázet

Jan Žalud

Jsem průvodce terapeutického dechu školy Breathing Space. Založil jsem projekt Terapie Dechem. Zaměřuji se na individuální a skupinové sezení, dechovou terapii a praxi zdravého způsobu dýchání. Při workshopech rád zapojuji rituál s kakaem, šamanské bubny a další hudební nástroje, které podporují cestu.

Petr Beránek

Jsem učitel kundalini jógy a meditace, jsem stavební a strojní inženýr, podnikatel, vlastník firmy. Mezi těmito dvěma světy, podnikáním a jógou, vědomě tvořím svojí životní cestu. Každodenní praxe jógy a meditace mi přináší hlubší spojení sám se sebou, které pak mohu s radostí a lehkostí šířit kolem sebe. Díky jógovým a meditačním technikám z kundalini jógy a zkušenostmi z podnikáním jsem průvodcem na cestě osobnostního a duchovního rozvoje.

Eva Jelenová

Zpěvačka, tanečnice, tvůrkyně. Ve svém životě se prožívám vědomě a radostně. A to ráda sdílím skrze ticho, pohyb i hlas s ostatními.

 

Důležité informace:

Místo: krásné studio POHLED – studio, Letohradská 16, 170 00 Praha 7 – LetnáTermín: neděle 5.3.2023Čas: 14:30 – 18:00Cena workshopu: 1250 Kč (pravidelně chodící 1000 Kč)Kapacita: 15 účastníkůPřípadné dotazyjan@terapiedechem.cz

 

Kdy workshop není vhodný? 

● Breathwork je bezpečnou technikou, ale jsou zde situace, kdy je nutné zvážit účast, případně upravit techniku dechu. Pokud se vás týká některá z níže uvedených kontraindikací, je doporučená konzultace s facilitátorem před absolvováním Breathwork. Není vhodné dýchat ústy, ale pouze nosem a v pomalejším tempu.● Kontraindikace, při kterých je třeba zvážit účast a upravit techniku: těhotenství (předevšímprvní trimestr), oční vada či onemocnění (např. odchlípnutá sítnice, poškození zraku či očního nervu), vysoký či nízký krevní tlak není-li stabilizováno léky, kardiovaskulární onemocnění, srdeční infarkt či mrtvice v posledních letech, aneurysma břišní či hrudní aorty, nekontrolované onemocnění štítné žlázy, neléčené astma, bipolární porucha, schizofrenie či jiné psychiatrické onemocnění, v případě hospitalizace z důvodů psychiatrického onemocnění v posledních letech, pokud používáte léky na ředění krve, v případě posttraumatického syndromu, nedávný chirurgický zákrok či zranění, osteoporóza.

Rezervace

Rezervace uzavřeny.